Svet-Stranek.cz
tel. 730 545 206
Ján Leško

Neváhejte mě kontaktovat i pro další práce na vašem domě, zahradě či chatě ...:tel. 730 545 206

Neváhejte mě kontaktovat i pro další práce na vašem domě, zahradě či chatě ...

NABÍZÍME


ZEDNICKÉ PRÁCE

Začínají již během betonování základů, stavby základové desky nebo hrubé stavby. Pokračují stavbou věnců i podlah a na závěr nesmí chybět ani provádění vnějších a vnitřních omítek. Při budování koupelny, usazování sanitární keramiky nebo rekonstrukci toalety se opět neobejdete bez zednické profese.

V případě stavby půdní vestavby nebo rekonstrukce budete zednické práce opět potřebovat. Stejně tak při budování nové terasy, zídky nebo okrasného plotu.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Zhotovíme a opravíme klempířské díly a výrobky, zejména ohýbáním, stříháním a dalším zpracováním plechu. Následně provádí montáž těchto výrobků. Tyto výrobky můžeme i opravovat.

Klempíř zhotovuje libovolné klempířské výrobky, jakými jsou střešní žlaby, háky, odpadní trouby, dílce plechových krytin, plechové parapety a střešní výlezy. Vedle toho montuje a opravuje oplechování zdí a nadezdívek, komínů, střešních oken, balkonů, střešních žlabů a plechových krytin. Plechové dílce spojuje pomocí klempířských spojů nebo pájením.

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE

Klademe a lepíme podlahových krytiny - laminátové a dřevěné podlahy a dlažbu. Nejprve zhotovíme podlahovou izolační vrstvu. Následně klademe a lepíme podlahové povlaky - laminátové, dřevěné a dlažbu. Povlaky lepíme na různé povrchy jako schodiště, rampy, pódia. Dokážeme vytvořiit stěrkovou podlahu. Dřevěné a laminátové podlahy, dlažbu, umíme opravit a provádíme konečné úpravy těchto podlahovin (např. lištování, pastování, lakování aj.).

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Samostatně pokládáme a opravujeme krytinu střech a střešních konstrukcí. Osazujeme střešní okna a provádíme pojistné hydroizolační vrstvy pod krytinou. Dopravíme materiál, řežeme a upevňujeme krytinu a izolační materiály, fixujeme spoje, okraje a podpory. Pokrýváme tvarové štíty, zdiva vikýřů, bran apod. všemi druhy materiálu s příslušnou úpravou.

SVÁŘEČSKÉ PRÁCE

Vykonáváme různé způsoby sváření podle požadavků klienta, specifikace nebo případného nákresu.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Samostatně vyrábíme a opravujeme nábytek, průmyslové výrobky ze dřeva, stavebně-truhlářské výrobky a konstrukce. Vybíráme vhodný materiál, rozměřujeme a rozkreslujeme jednotlivé truhlářské prvky. Ručně i strojně opracováváme jednotlivé prvky, ať už ze dřeva nebo připravených polotovarů na bázi dřeva nebo umělých hmot (řezáním, hoblováním, broušením, vrtáním nebo frézováním).